Wydziały i Filia w Jeleniej Górze

Wydziały i Filia w Jeleniej Górze

Wydział Ekonomii i Finansów

Jednym z 3 wydziałów UEW jest Wydział Ekonomii i Finansów. Tutaj zdobędziesz wiedzę z obszarów takich jak bankowość, ekonomia i ekonometria, finanse i rachunkowość, międzynarodowe stosunki gospodarcze, mikro- i makroekonomia, statystyka, analiza i prognozowanie gospodarcze oraz matematyka, informatyka i cybernetyka. Kształcimy przyszłych bankierów, analityków finansowych, specjalistów ds. handlu, rachunkowości, ubezpieczeń oraz zarządzania finansami przedsiębiorstwa.

Wydział Zarządzania

Na Wydziale Zarządzania przygotowujemy przyszłych liderów zarządzania przedsiębiorstwem, ekspertów technologii informacyjnych, zarządzania projektami, procesami, podatkami, kadrami, marketingu, logistyki, rachunkowości finansowej i zarządczej oraz prawa gospodarczego. Tworzymy środowisko współpracy, w którym zdobyta wiedza specjalistyczna i kompetencje społeczne rozwijają przedsiębiorczość i innowacyjność, pozwalają prowadzić własną firmę, kreują menedżerów i profesjonalistów biznesu. 

Wydział Inżynierii Produkcji

Wydział Inżynierii Produkcji umożliwia zdobycie wiedzy związanej z nowoczesnymi technologiami stosowanymi w różnorodnych przedsiębiorstwach. Oferujemy naukę m.in. z biotechnologii, chemii, technologii żywności i żywienia oraz agroinżynierii. Zdobędziesz również solidną wiedzę ekonomiczną dostosowaną do wybranego kierunku. Uzyskasz tytuł inżyniera w zakresie nauk związanych z inżynierią produkcji.

Filia w Jeleniej Górze

Nasza Filia w Jeleniej Górze istnieje od 1969 roku i specjalizuje się w przekazywaniu wiedzy z zakresu ekonomii, rachunkowości, zarządzania w organizacjach, logistyki, administracji publicznej oraz zarządzania placówkami turystycznymi. Studia dostępne są na czterech kierunkach: Ekonomia biznesu i finanse, Logistyka i marketing, Usługi biznesowe w gospodarce cyfrowej oraz Zarządzanie w nowoczesnej gospodarce.

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia