Chór Ars Cantandi

Chór Ars Cantandi

Ars Cantandi – czyli sztuka śpiewania 

Masz ochotę na muzyczną przygodę, która otworzy przed Tobą zupełnie nowe drzwi?  

Ars Cantandi, czyli chór Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu – to tu spotykają się ludzie o rozmaitych pasjach, którzy wspólnie odkrywają uroki muzyki poważnej… I nie tylko. Odnajdujemy się zarówno w klasycznych brzmieniach, jak i tych bardziej rozrywkowych. 

Dołączając do Ars Cantandi poznasz wspaniałych ludzi, popracujesz nad swoimi umiejętnościami wokalnymi, zwiedzisz kawał Polski, a może i świata! Możesz współtworzyć niesamowite wydarzenia kulturalne i wyjechać na kilkudniowe warsztaty wokalne. A to dopiero początek! 

Chór w praktyce

Poza regularnymi próbami i indywidualnymi zajęciami z emisji głosu, czekają na Ciebie niecodzienne muzyczne doświadczenia: koncerty na scenach dużych i małych, w licznych filharmoniach czy teatrach, sesje nagraniowe oraz współpraca z wybitnymi artystami. To wszystko pod batutą wspaniałej dyrygentki i założycielki naszego chóru, Anny Grabowskiej-Borys. 

Daj się usłyszeć! U nas każdy może znaleźć swoje miejsce, niezależnie od poziomu muzycznego doświadczenia. Nie wymagamy także znajomości nut – regularna obecność na próbach pozwoli ci opanować materiał i przygotować się do wspólnych koncertów. 

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia