Za nami XII Bal Rektora Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu!

Bal odbył się w hotelu Novotel Wrocław Centrum 02 lutego 2024 po czterech latach przerwy. Na zaproszenie Rektora prof. Andrzeja Kalety odpowiedziało ponad 120 osób. Gośćmi balu byli Rektorzy, Prorektorzy wrocławskich uczelni, biznesmeni, absolwenci i pracownicy uczelni oraz sympatycy.

Oprawę muzyczną wydarzenia zapewnił wspaniały zespół Kramer wraz z solistką. Wieczór uświetniła znanymi ariami operetkowymi sopranistka Monika Gruszczyńska przy akompaniamencie Natalii Czekanowskiej. Uczestnicy chwalili menu przygotowane przez Hotel. Każda edycja balu to nie tylko niepowtarzalna okazja do spotkań, rozmów i zabawy, ale również do podzielenia się dobrem w ramach aukcji dzieł sztuki, której nie mogło zabraknąć podczas tego wspaniałego wieczoru.

Podczas XII edycji balu aukcję poprowadził Łukasz Strączek – pracownik Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wszystkie dzieła aukcyjne zostały przekazane nieodpłatnie. Goście licytowali hojnie, a łączny dochód z aukcji okazał się rekordowym i przekroczył 76 000 złotych. Osiągnięta kwota w całości zasili konto bankowe Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla Dzieci w Jaszkotlu. Organizatorem i koordynatorem balu było Stowarzyszenie Absolwentów UEW reprezentowane przez Prezesa Małgorzatę Janczar-Smugę i Halinę Piskorz, przy wsparciu Biura Rektora oraz Centrum Promocji UEW.

Bardzo dziękujemy wszystkim gościom za tak liczne przybycie, wsparcie naszej aukcji oraz wspólną zabawę. Wierzymy, że spotkamy się na kolejnej XIII edycji Balu Rektora w tak samo licznym, a może i liczniejszym gronie.

Galeria

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia