Warsztaty Erasmus+
Ruszyła Rekrutacja do Programu Erasmus+!
Aby łatwo, szybko i przyjemnie wybrać odpowiednią dla siebie uczelnię zagraniczną, dowiedzieć się jak bezproblemowo wymienić przedmioty, jak przygotować się do wyjazdu i jakich formalności należy dopełnić – koniecznie weź udział w Warsztatach Erasmus+!
Warsztaty odbędą się 12 lutego 2024 r. o godzinie 12:00 w sali 1A.
W programie:
- Powitanie: prof. dr hab. Bogusława Drelich-Skulska, Prorektor ds. Akredytacji i Współpracy Międzynarodowej
- „Jak pojechać na Erasmusa i się na tym nie przejechać” – prezentacja i porady Dr Tomasza Dyczkowskiego, Koordynatora ECTS
- „Erasmus – łatwa czy niełatwa sprawa?” – prezentacja o etapach wyjazdu
- Instrukcja: jak wypełnić swój wniosek w USOSWeb, jak zapisać się na wybraną uczelnię, o czym nie zapomnieć?
Przypominamy, że pierwsza Rekrutacja Erasmus+ będzie otwarta od 10 do 20 lutego 2024 r.
Nie przegap swojej szansy i zrób pierwszy krok!


