Studenci

UEW ze specjalnym wyróżnieniem 3M

26 maja 2026 r. podczas obchodów XX-lecia wrocławskiego oddziału 3M Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu otrzymał specjalne podziękowanie „za wieloletnią współpracę, zaufanie i zaangażowanie w budowanie wspólnych inicjatyw”.

W trakcie uroczystości odbywającej się w Centrum Innowacji 3M pamiątkową statuetkę wraz z dyplomem odebrały gość honorowy wydarzenia Dyrektor Centrum Współpracy z Biznesem Ałła Witwicka-Dudek oraz dr hab. Maja Kiba-Janiak, prof. UEW (Katedra Zarządzania Strategicznego i Logistyki UEW). Nagrodę wręczyła Dominika Kawala, Dyrektor Zakładów 3M SuperHub we Wrocławiu.

UEW 3M 2026
UEW 3M 2026

To wyjątkowe wyróżnienie jest potwierdzeniem najwyższych kompetencji absolwentów, którzy opuszczają mury Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Wielu z nich znajduje zatrudnienie u naszego Partnera, realizując tutaj umiejętności nabyte w trakcie studiów. Doceniona została także pozycja UEW jako cenionego ośrodka badawczo-rozwojowego, który dostarcza rozwiązań umożliwiających kompleksowy rozwój przemysłu. Cieszę się, że nasza Uczelnia otrzymała wyróżnienie właśnie od 3M – partnera niezwykle istotnego dla regionalnej gospodarki, o silnie ugruntowanej obecności na rynku – mówiła Ałła Witwicka-Dudek po odebraniu wyróżnienia.

Eksperci 3M od wielu lat są obecni na kampusie Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Firma brała udział m.in. w dziesięciu edycjach Targów Pracy UEW, czterokrotnie w DTthonach UEW, a także dwukrotnie w World Cafe. 3M zasiadało także w radzie kierunku Logistyka (rok akademicki 2024/2025), a w programie Mentoring dla Studentów UEW wzięło udział siedmiu mentorów związanych z firmą.

3M aktywnie włącza się także w inicjowanie nowych ścieżek edukacyjnych dostępnych na UEW – ostatnio w przygotowaniu programu wspierania kompetencji zrównoważonego rozwoju. Szczególne zasługi na polu współpracy pomiędzy 3M a naszą Uczelnią mają Mariusz Wawer (Head of Governmental Relations & Sustainability for Poland & CEE) oraz Marcin Wieloch (Operations Manager, Project & Process Manager). Serdecznie dziękujemy!

Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu pragnie podziękować firmie 3M za wiele lat wspólnych sukcesów. Wierzymy, że kolejne lata współpracy będą równie udane!


Zobacz także:

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia