
W dniach 2-4 września 2025 r. odbędzie się XXXIV Forum Ekonomiczne. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu jest Partnerem Akademickim wydarzenia.
Forum Ekonomiczne to najważniejsza międzynarodowa konferencja polityczno-gospodarcza w Europie Środkowo-Wschodniej. Wydarzenie jest organizowane przez Instytut Studiów Wschodnich od 1992 r.
Hasło tegorocznej edycji to „Czas transformacji – jaka będzie Europa przyszłości?”.
Eksperci Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu jak co roku wezmą czynny udział w wydarzeniu.
Przedstawiciele naszej Uczelni będą gośćmi spotkań związanych m.in. z ekologią, finansami, zarządzaniem i aktualnymi problemami w Polsce, Europie i na świecie, występując w roli panelistów i moderatorów dyskusji.
Na tegorocznym Forum Ekonomicznym Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu będzie obecny w Strefie Dolnego Śląska. To przestrzeń sprzyjająca budowaniu kontaktów i wymianie poglądów. Obecni na miejscu specjaliści UEW przybliżą ofertę współpracy z Uczelnią wszystkim zainteresowanym.
Szczegółowe informacje nt. udziału UEW w tegorocznym Forum Ekonomicznym wraz z agendą wystąpień i biogramami naszych ekspertów są publikowane w dedykowanym serwisie dostępnym pod odnośnikiem poniżej:
UEW na XXXIV Forum Ekonomicznym
Już w tym momencie zapraszamy również na odbywające się w trakcie Forum Spotkanie Absolwentów i Partnerów UEW.
To wyjątkowa okazja do odświeżenia znajomości, wymiany doświadczeń oraz poznania aktualnych działań Uczelni, a także czas na networking i nieformalne rozmowy przywołujące wspomnienia z czasów studenckich.
Spotkanie odbędzie się 3 września 2025 r. o godz. 17:30 w Sali Staropolskiej Hotelu Gołębiewski Karpacz.
Zachęcamy także do odwiedzenia oficjalnego serwisu Forum Ekonomicznego: https://www.forum-ekonomiczne.pl/.

Do zobaczenia w Karpaczu!


